Swoje działania koncentrujemy na tworzeniu strategii wystawienniczej o zasięgu globalnym. Oferujemy usługi na terenie Europy ale również z przyjemnością podejmujemy się wyzwań na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Rosji czy Chin.

Nasza praca opiera się na identyfikacji potrzeb klienta i doborze odpowiednich do konkretnego rynku form i narzędzi marketingowych w celu realizacji stawianych poprzez udział w targach celów.

 

 

Naszym marzeniem było stworzenie firmy, która poza nowoczesnym projektem stoiska, potrafi ująć klienta wizją wystawienniczą, stworzyć idealnie dopasowaną strategię tak aby wychodząc od nas miał poczucie, że udział jego firmy w targach jest elementem jednej spójnej całości.

 

Planujemy, weryfikujemy i wdrażamy projekty zgodne z najnowszymi trendami marketingowymi a zaufanie jakim obdarzają nas klienci zamieniamy w kreatywną energię do pracy nad kolejnymi projektami.

 

Marząc o firmie oferującej profesjonalny marketing wystawienniczy założyliśmy, że nikt nie wyjdzie od nas wyłącznie z projektem stoiska i koncepcją co zamówić… To miało być coś więcej. To 'coś' to wizualizacja marki klienta na targach a nie elementów składowych stoiska.

 

 

 

 

 

 

To 'coś' to pasja i fascynacja tworzeniem koncepcji na promocję, to realne przełożenie wydatków na leady.

To 'coś' to urealnienie konkretnej koncepcji w zakupionych metrach.

 

 

 

 

 

  • - Marketing wystawienniczy
  • - Zabudowa stoisk targowych
  • - Design
  • - Doradztwo
  • - Strategia
  • - Projekty unijne i międzynarodowe
  • - Oprawa eventów

 

 

Strona internetowa korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj.