slide 1
slide 1
slide 1
slide 1
slide 1
Image Slide 2
Design and implementation of exhibition strategies
Image Slide 2
International projects
Image Slide 2
Worldwide network
Image Slide 2
Experience and global recommendations
Image Slide 2
Brand communication

Budowa stoisk targowych na terenie Niemiec

Projektujemy i montujemy profesjonalne stoiska targowe dla wystawców biorących udział w targach i konferencjach branżowych w Niemczech i innych państwach europejskich. W swojej pracy na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby i oczekiwania klienta, dlatego każda nasza realizacja jest tworzona indywidualnie przy stałym kontakcie ze zleceniodawcą. Łączymy nasze doświadczenie na rynku wystawienniczym z otwartością na pomysły i sugestie zamawiającego, dlatego nasze realizacje charakteryzuje niepowtarzalność, a jakość potwierdza liczba zdobytych nagród.

Profesjonalne stoiska targowe na zagranicznych imprezach

Współpracujemy z klientami wystawiającymi się na targach na całym świecie. Niejednokrotnie mieliśmy okazję projektować i budować stoiska na najbardziej prestiżowe imprezy targowe w Niemczech w takich miastach jak Frankfurt, Monachium, Düsseldorf i innych. Swoim klientom oferujemy kompleksową obsługę od projektu i rysunku technicznego przez pomoc w transporcie eksponatów, zorganizowanie przelotu aż do montażu w miejscu przeznaczenia. Oprócz niepowtarzalnego, nowoczesnego stanowiska zapewniamy:

Podczas wydarzeń dbamy o budowanie pozytywnego wizerunku i świadomości marki wśród gości i uczestników imprezy. W naszych realizacjach stoisk targowych staramy się zawsze jak najlepiej wyeksponować elementy graficzne klienta, tak aby jego identyfikacja wizualna oraz ekspozycja na targach były elementem wspólnej całości.

Organizujemy pomoc w transporcie

W swojej działalności stawiamy na kompleksową obsługę każdego klienta, dlatego nie ograniczamy się do zaoferowania pełnego projektu stoiska targowego, lecz pomagamy również w organizacji transportu eksponatów i dekoracji do Niemiec i innych krajów, w których odbywają się targi i imprezy branżowe. Oferujemy także pomoc w zarezerwowaniu przestrzeni wystawienniczej oraz pozostajemy w stałym kontakcie z organizatorami wydarzenia. Mając na uwadze różnorodność eksponatów, które nasi klienci przewożą na targi, zawsze staramy się optymalnie dobrać środek transportu. Nie bez znaczenia jest tutaj czas, w jakim produkty klienta mają trafić na miejsce. Organizowany przez nas przewóz za każdym razem oparty jest na minimalizacji jakiegokolwiek ryzyka opóźnienia.

Przy projektowaniu stoisk targowych zawsze bierzemy pod uwagę specyfikę branży. Każda wiąże się z innymi warunkami, które musi spełnić dobrze wykonany proces logistyczny. Dlatego wszelkie plany transportowe powstają już na początkowym etapie, by stworzone przez nas projekty były łatwiejsze do wykonania. Bierzemy pod uwagę wszystkie zmienne, które mogą wpłynąć na termin realizacji oraz efektowność ostatecznego wyglądu przestrzeni wystawienniczej. Wszystko po to, by w organizacji transportu na targi nic nas nie mogło zaskoczyć.