slide 1
slide 1
slide 1
slide 1
slide 1
Image Slide 2
Design and implementation of exhibition strategies
Image Slide 2
International projects
Image Slide 2
Worldwide network
Image Slide 2
Experience and global recommendations
Image Slide 2
Brand communication

Budowa stoiska targowego – na indywidualne zamówienie

Jesteśmy prężnie działającym na rynku producentem i projektantem profesjonalnych stoisk targowych wykonywanych na indywidualne zamówienie. W swojej pracy łączymy nasze wieloletnie doświadczenie w branży wystawienniczej z otwartością na pomysły i oczekiwania zleceniodawców, co pozwala nam tworzyć unikalne, niepowtarzalne projekty. Dzięki temu jesteśmy w stanie nie tylko budować stanowisko targowe, ale również opracować pełną strategię promocji marki klienta podczas targów. Współpracujemy z wystawcami biorącymi udział w imprezach branżowych nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

Budowa stoiska targowego

Co nas wyróżnia?

Oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę od wykonania pierwszych szkiców aż do montażu i demontażu stoiska w konkretnej destynacji. Nie ograniczamy się jedynie do stworzenia projektu, lecz współpracujemy z wystawcą również podczas trwania imprezy. Zapewniamy fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia oparte na latach doświadczeń. Nasza oferta przewiduje:

W swojej pracy na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby i oczekiwania klienta, gdyż to jego zadowolenie jest dla nas największą nagrodą. Uważnie wsłuchujemy się w sugestie i odpowiadamy na oczekiwania. Przygotowujemy pełną strategię promocyjną i budujemy świadomość marki klienta wśród wskazanej przez niego grupy docelowej. Realizując zlecenie wykonania stanowiska, korzystamy zarówno ze swojego doświadczenia, jak również ze znajomości aktualnych trendów na światowym rynku wystawienniczym.

Pełna obsługa podczas trwania imprezy

Dobrze zorganizowane, nowoczesne i oryginalne indywidualne stoiska targowe pomagają w identyfikacji wizualnej i poprawiają rozpoznawalność marki podczas imprezy. Montaż i demontaż to jednak nie wszystko, co ma wpływ na sukces w czasie targów. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksową, pełną obsługę, a więc:

Po naszej stronie pozostaje również budowa stoiska targowego. Przedstawiciele firmy klienta mogą zatem skupić się na pozyskiwaniu kontrahentów i rozmowach, bez konieczności zajmowania się montażem stanowiska oraz jego rozbiórką po zakończonej imprezie.

Montaż stanowisk targowych w Polsce i za granicą

Działamy na terenie całej Polski, jak również poza granicami kraju. Z wystawcami, którzy nam zaufali, mieliśmy okazję brać udział w prestiżowych, międzynarodowych imprezach w różnych państwach w Europie, a oprócz tego mogliśmy budować stoiska targowe w RPA, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Chinach oraz Rosji. Również w wypadku zagranicznych targów pomagamy zorganizować klientowi transport i towarzyszymy mu podczas trwania wydarzenia, dbając o pozytywny wizerunek marki oraz odpowiedni wygląd miejsca prezentacji oferty klienta.