slide 1
slide 1
slide 1
slide 1
slide 1
Image Slide 2
Design and implementation of exhibition strategies
Image Slide 2
International projects
Image Slide 2
Worldwide network
Image Slide 2
Experience and global recommendations
Image Slide 2
Brand communication

references

EkO - LIGHT

VIALLI DESIGN

Z satysfakcją informuję, iż dzięki wielkiemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi firmy Love Exhibitions Consulting Sp. z o.o. nasza firma osiągnęła zamierzone cele reklamowe i marketingowe.

AB-MICRO Sp. z o.o.

see more

Firma Love Exhibitions Consulting Sp. z o.o. zapewnia bardzo dobrą jakość i dbałośc o klienta dlatego zasługuje na rekomendacje jako profesjonalny partner w realizacji tego typu projektów

CORAB Sp. z o.o.

see more

This letter is to thank you and your entire staff for your efforts in making the construction of my projects of exhibition as painless as possible.

JA Solar GmbH

see more

Zaangażowanie wszystkich członków zespołu na każdym z etapów realizacji zlecenia udowadnia, iż firma Love Exhibitions Consulting Sp. z o.o. wyrasta na lidera i podnosi jakość realizacji usług na rynku zabudowy stoisk targowych na zupełnie nowy poziom.

KNELSEN POLSKA Sp. z o.o.

see more

Love Exhibitions Consulting Sp. z o.o. to rzetelny i otwarty partner biznesowy, godny polecenia w zakresie projektowania i wykonawstwa zabudowy stoisk targowych.

HYDROPRESS

see more

Pragniemy serdecznie polecić firmę Love Exhibitions Consulting Sp. z o.o. wszystkim wystawcom poszukującym projektu stoiska idealnego, indywidualnych rozwiązań oraz obsługa, która zawsze słucha i na każdym z etapów czuć, że klient i jego zadowolenie są wartością najważniejszą.

NACOMI

see more

Pracując z firmą Love Exhibitions Consulting Sp. z o.o. wyraźnie dało się odczuć, że możemy korzystać z ogromnego doświadczenia tej firmy oraz, że wybierając właśnie ją nasz wizerunek oraz produkt znajdą bezpośrednie odzwierciedlenie w ilości leadów, jakie uzyskamy na targach.

iGRID TECHNOLOGY Sp. z o.o.

see more

Polecamy Love Exhibitions Consulting jako partnera godnego zaufania i prawdziwie zaangażowanego we współpracę.

BELOS-PLP S.A.

see more

Z nieskrywaną satysfakcją należy przyznać, że od pierwszego kontaktu współpraca z Firmą Love Exhibitions Consulting Sp. z o.o. układała się w atmosferze pełnego zrozumienia i profesjonalizmu.

Instytut Energetyki Instytut Badawczy Oddział Gdańsk

see more

Nasza firma poszukiwała partnera, który nie tylko będzie w stanie przełożyć wszystkie nasze założenia na projekt ale również biegle odnajduje się w realiach zabudowy stoisk na rynku międzynarodowym.

Elfa Pharm Sp. z o.o. Sp.k.

see more

LOVE EXHIBITIONS CONSULTING Sp. z o.o. responsible for building our stand for 4 Design Days in Katowice was very professional, everything was done on time and in a perfect way.

Spradling International GmbH

see more

StandOUT diploma for Sunbrella stand at Home Decor 2018 in Poznan.

Exspace.pl

see more

StandOUT diploma for Elfa Pharm Polska stand at Beauty World Middle East 2018 in Dubai.

Exspace.pl

see more

StandOUT diploma for the design and realisation of Elfa Pharm Polska at Beauty World Middle East 2018 in Dubai.

Exspace.pl

see more

They conduct business in a manner that is both professional and adaptable. The talented design team offered us a starting option that was both beautiful and functional, and Magdalena handled every change that was thrown at her and delivered an exquisite product, constructed and dressed to our exact specifcations and needs.

Service Visuals LLC

see more