We design your exhibition goals
We create your brand at the fair
We love exhibitions!
Slider

Kreatywne stoiska targowe kosmetyczne – aranżacja stoisk

Zapraszamy do współpracy wystawców biorących udział w eventach związanych z branżą beauty w Polsce i na świecie. Projektujemy i aranżujemy kreatywne stoiska targowe kosmetyczne na indywidualne zamówienie. W swojej pracy wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie w branży wystawienniczej oraz znajomość aktualnych trendów na rynku, co pozwala nam tworzyć oryginalne, nowoczesne stanowiska, które na długo zapadną odwiedzającym w pamięć i pozwolą budować świadomość marki oraz jej pozytywny wizerunek wśród grupy docelowej.

Aranżacja stoisk targowych na zamówienie

W swojej działalności postawiliśmy na oryginalność i terminowość, co przyczyniło się do tego, że pozycja naszej firmy systematycznie wzrasta. Indywidualna i unikatowa aranżacja kreatywnych stoisk targowych pozwala na pełniejszą identyfikację wizualną klienta, wyróżniając go z tłumu innych, podobnych do siebie wystawców. Jest to szczególnie ważne na imprezach branżowych marek kosmetycznych, na których liczy się zarówno jakość prezentowanych produktów, jak i elegancja i styl. Oferujemy kompleksową obsługę obejmującą:

  • zaprojektowanie, montaż, a po wszystkim demontaż oryginalnego, nowoczesnego stoiska zgodnego z oczekiwaniami zamawiającego oraz aktualną trendami wystawienniczymi na świecie,
  • zatrudnienie hostess oraz stylistek i makijażystek,
  • obsługę techniczną, nagłośnienie i oświetlenie stoiska targowego przy wykorzystaniu nowoczesnych ekranów LED-owych lub profesjonalnego sprzętu RTV do streamingu,
  • oryginalną aranżację, przygotowanie dekoracji,
  • pomoc w organizacji transportu eksponatów w miejsce przeznaczenia.

Nasza firma może przygotować skuteczną identyfikację wizerunkową. Dbamy przy tym o unikatowość i niepowielanie pomysłów, które są już znane w branży. Zawsze staramy się poznać historię klienta i dopasować rozwiązania do niej i jego oczekiwań. Doskonale wiemy, że kosmetyczne stoiska targowe powinny prezentować się inaczej niż na przykład te dla przedstawicieli branży technicznej. Właśnie to unikalne podejście do każdej z odrębnych gałęzi produktów z branży beauty sprawia, że nasza firma z roku na rok współpracuje z coraz większą grupą producentów kosmetyków.

Kreatywne stoiska targowe na zagranicznych imprezach

Działamy wspólnie z firmami i wystawcami, którzy chcą promować swoje marki na imprezach nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Dzięki kreatywnym stoiskom targowym pomagamy przedstawicielom branży kosmetycznej wejść na zagraniczne rynki, szczególnie azjatyckie, poprzez promocję na prestiżowych, międzynarodowych wydarzeniach. Mieliśmy okazję pracować przy obsłudze stanowisk targowych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Chinach oraz Rosji, a także w wielu krajach europejskich.

W przypadku udziału w zagranicznych imprezach pomagamy wystawcom nie tylko w zorganizowaniu transportu ekspozycji do miejsca docelowego, ale również w zarezerwowaniu i kreatywnej aranżacji przestrzeni w hali targowej. Pozostajemy także w stałym kontakcie z organizatorami wydarzenia, szczególnie jeśli nasz klient wybiera konkretną destynację po raz pierwszy.