Kultowe targi designu 4 Design Days mają już swoją datę w 2021!

Ze świata organizatorów targów napłynęła do nas bardzo miła informacja, że kultowe targi 4 Design Days odbędą się 28-31 stycznia 2021 roku.

Budowa stoiska na targach 4DD

4DD to z każdą kolejną edycją wydarzenie o coraz większym znaczeniu w środowisku architektów, wzornictwa, nieruchomości i designu, w którym reprezentując branżę projektową nie wypada już zwyczajnie nie wziąć udziału.

Stoisko firmy Dickson na targach 4 DD

Panel dyskusyjny

Nie bez wpływu na rangę 4DD ma fakt znakomitych prelegentów, jacy są corocznie do Katowic zapraszani do wspólnej dyskusji o przyszłości i trendach światowego designu. Ikony projektowania, topowi architekci, deweloperzy i producenci zebrani w jednym miejscu, aby inspirować swoim doświadczeniem, dyskutować i dzielić się swoją wiedzą w rozlicznych panelach.

Stoisko firmy Vasco na targach 4DD

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem formuły targów jaką organizator przyjął od pierwszej edycji, a mianowicie pierwszych dwóch dni dla profesjonalistów, a kolejnych dla miłośników pięknego wzornictwa i designu.

Stoisko firmy Kernau na targach 4DD w Katowicach

Miejsce targów 4DD

Impreza odbywa się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach oraz równolegle w Spodku, a fakt powiększania ilości metrów kwadratowych dla wystawców z roku na rok, zdecydowanie podkreśla prestiż i międzynarodowy charakter tych targów.
Ponieważ 4 Design Days odbywa się kilka kilometrów od naszej siedziby, z nieskrywaną przyjemnością lubimy się tam pojawiać, nie tylko podczas montażu stoisk, ale przez wszystkie dni trwania tego eventu. Cztery dni najróżniejszych inspiracji do dalszej pracy nad indywidualnymi stoiskami targowymi są nieocenione dla naszego własnego teamu projektantów i architektów.

Aranżacja stoiska Spradling 4DD

Wspominając ostatnie lata dzielimy się z Wami zdjęciami naszych realizacji oraz zapraszamy serdecznie nowych klientów z branży beauty do wystawienia się na tych targach.

Montaż stoisk na targach 4DD

Zabudowa stoisk targowych na 4 Design Days w Katowicach

W ostatnich latach opracowanie koncepcji swoich stoisk targowych na tym wydarzeniu zleciły nam firmy takie jak np. Vasco, Kernau, Spradling, BASF czy Dickson Constant.

Mamy nadzieję, że pomimo trudnego z powodu pandemii czasu, wystawcy zdecydują się na udział oraz że frekwencja na targach będzie równie wysoka jak w latach poprzednich.

Spradling - aranżacja stoiska

Cały zespół Love Exhibitions zdecydowanie nastawia się na dużo pracy projektowej przy tej imprezie, również dla nowych klientów, a pozostając w atmosferze pozytywnych wiadomości na styczeń pragniemy Wam przypomnieć, jak prezentowały się zaprojektowane i zrealizowane przez nas stoiska na poprzednich edycjach.

Do zobaczenia w Katowicach!

We love exhibitions!