slide 1
slide 1
slide 1
slide 1
slide 1
Image Slide 2
Design and implementation of exhibition strategies
Image Slide 2
International projects
Image Slide 2
Worldwide network
Image Slide 2
Experience and global recommendations
Image Slide 2
Brand communication

Nowoczesne i oryginalne stanowiska targowe

Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem, montażem i demontażem nowoczesnych stoisk na targi i duże wydarzenia marketingowe na świecie. Modele, które oferujemy, charakteryzują się oryginalnym, eleganckim wyglądem. Przykuwają uwagę odwiedzających i przyciągają przedstawicieli grupy docelowej, dzięki czemu pomagają budować świadomość i popularność marki klienta. W naszej pracy na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie wystawców, których zaufanie jest dla nas najcenniejszą nagrodą.

Indywidualne stoiska targowe

Ponieważ kontrahenci są dla nas najważniejsi, dbamy o indywidualną, kompletną obsługę. Tworząc nasze realizacje, wsłuchujemy się w sugestie i potrzeby zamawiającego, dzięki czemu każdy nasz projekt stoiska targowego jest unikalny i niepowtarzalny. Oprócz przygotowania koncepcji i zabudowy targowej w miejscu imprezy zapewniamy również:

Staramy się, aby nasze oryginalne stoiska targowe przede wszystkim zapadały w pamięć i budowały świadomość marki klienta. Efekt osiągamy dzięki doświadczeniu w branży targowej – nowoczesnemu designowi, oświetleniu, nagłośnieniu, odpowiedniej ekspozycji logo i grafik. Zdajemy sobie sprawę ze znaczenia dobrze dopracowanej identyfikacji wizualnej, dlatego tak istotne jak dla nas staranne opracowanie strategii bazującej na historii klienta, której odzwierciedlenie znajdziemy w gotowym projekcie.

Stoiska targowe dla różnych branż

Nasze doświadczenie na rynku wystawienniczym pozwala nam skutecznie tworzyć strategie marketingowe dla przedstawicieli różnych branż. W naszym portfolio znajdują się realizacje przygotowywane dla znanych marek kosmetycznych, jak również:

Swoje projekty realizujemy zarówno w Polsce, jak i za granicą. Chętnie podejmujemy wyzwanie stworzenia oryginalnego, nowoczesnego stoiska targowego na dużych imprezach międzynarodowych. Do tej pory mieliśmy okazję współpracować z wystawcami na targach nie tylko na terenie całej Europy, ale i na całym świecie. Organizujemy transport wszystkich  potrzebnych elementów stoisk targowych również na zagraniczne targi.