We design your exhibition goals
We create your brand at the fair
We love exhibitions!
Slider

Nowoczesne i oryginalne stanowiska targowe

Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem, montażem i demontażem nowoczesnych stoisk na targi i duże wydarzenia marketingowe na świecie. Modele, które oferujemy, charakteryzują się oryginalnym, eleganckim wyglądem. Przykuwają uwagę odwiedzających i przyciągają przedstawicieli grupy docelowej, dzięki czemu pomagają budować świadomość i popularność marki klienta. W naszej pracy na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie wystawców, których zaufanie jest dla nas najcenniejszą nagrodą.

Kompleksowa obsługa klienta

Ponieważ kontrahenci są dla nas najważniejsi, dbamy o indywidualną, kompletną obsługę. Tworząc nasze realizacje, wsłuchujemy się w sugestie i potrzeby zamawiającego, dzięki czemu każdy nasz projekt stoiska targowego jest unikalny i niepowtarzalny. Oprócz przygotowania koncepcji i zabudowy w miejscu imprezy zapewniamy również:

  • pomoc w organizacji transportu eksponatów oraz zarezerwowaniu miejsca, a następnie stały, bieżący kontakt z organizatorami wydarzenia,
  • materiały promocyjne i gadżety dla odwiedzających,
  • pełną obsługę techniczną podczas trwania imprezy, w tym multimedialną i nagłośnienie stanowiska przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu RTV,
  • organizację dekoracji, cateringu, baristów, hostess itp.

Staramy się, aby nasze oryginalne stoiska targowe przede wszystkim zapadały w pamięć i budowały świadomość marki klienta. Efekt osiągamy dzięki nowoczesnemu designowi, oświetleniu, nagłośnieniu i odpowiedniej ekspozycji logo i grafik. Zdajemy sobie sprawę ze znaczenia dobrze dopracowanej identyfikacji wizualnej, dlatego tak istotne jak dla nas staranne opracowanie strategii bazującej na historii klienta, której odzwierciedlenie znajdziemy w gotowym projekcie.

Stoiska targowe dla różnych branż

Nasze doświadczenie na rynku wystawienniczym pozwala nam skutecznie tworzyć strategie marketingowe dla przedstawicieli różnych branż. W naszym portfolio znajdują się realizacje przygotowywane dla znanych marek kosmetycznych, jak również:
  • medycznych i chemicznych,
  • fotowoltaicznych, energetycznych i oświetleniowych,
  • budowlanych i wnętrzarskich,
  • tekstylnych,
  • oprogramowania i automatyki przemysłowej.

Swoje projekty realizujemy zarówno w Polsce, jak i za granicą. Chętnie podejmujemy wyzwanie stworzenia oryginalnego, nowoczesnego stoiska targowego na dużych imprezach międzynarodowych. Do tej pory mieliśmy okazję współpracować z wystawcami na targach nie tylko w krajach Europy, ale i na całym świecie. Organizujemy transport wszystkich potrzebnych elementów również na zagraniczne targi.