projekt stoiska na targi

Sprawdź, jakie targi warto śledzić na przełomie 2021/2022

W sezonie 2021/2022 wiele osób liczy na powrót największych i najpopularniejszych imprez, na których marki miały możliwość prezentowana swoich usług i produktów. W zapowiedziach oczekuje na start kilka ciekawych targów odbywających się zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej, w tym w sąsiadujących Niemczech. Planując długoterminowe strategie dla swojego przedsiębiorstwa, warto zapoznać się z planami na najbliższy czas, żeby wybrać odpowiedni event. 
W Love Exhibitions Consulting, jako firmie budującej stanowiska targowe, jesteśmy przygotowani i w pełni gotowi na nadchodzący czas! Poznaj kilka najbliższych zaplanowanych wydarzeń.

Targi odżywają po pandemii

Ostatni czas nie należał do najlepszych w branży. Większość targów została odwołana albo przygotowana w innej formie. Trudno było się zorganizować zarówno wystawcom, jak i osobom zainteresowanym nowinkami z różnych branż. Popularne stały się wydarzenia online, które dawały przestrzeń do prezentacji nowym oraz znanym markom, ale jednak realny duży event jest najlepszym motorem promocji, nie tylko w kraju, ale i za granicą. Na szczęście, chociaż sytuacja nie wraca jeszcze w pełni do normy, zaczyna się stabilizować, a targi ponownie zajmują ważną rolę w harmonogramie najbliższych wydarzeń. 

Impreza dla aktywnych, czyli ISPO 2021

Jednym z większych planowanych wydarzeń jest ISPO 2021, czyli Międzynarodowe Targi Odzieży i Przyrządów Sportowych. Targi są organizowane dla wszystkich miłośników aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Można tam spotkać wiele ciekawych wystawców z branży sportowej, którzy prezentują nowe technologie, kluczowe teorie i popularne trendy. Cała impreza odbywa się w Monachium. Na wydarzenie zjeżdżają się wystawcy z całego świata. To świetna okazja, żeby poznać zagraniczne marki i zobaczyć, co będzie modne i czym interesują się potencjalni odbiorcy. Organizowane są wywiady ze specjalistami, panele dyskusyjne czy prezentacje. Dostępne są również aktywne formy spędzenia czasu na evencie. 

Love Exhibitions Consulting projektujemy również stoiska targowe na rynek w Niemczech. Dzięki temu prezentacja krajowych produktów i usług wyróżni się na globalnej arenie, a nasza kompleksowo przygotowana strategia pozwoli na wyjątkową wizualizację marki. 

Warszawskie targi wyposażenia wnętrz

Pod koniec października w Polsce odbędą się wyjątkowe targi wyposażenia wnętrz Warsaw Home & Contract. To idealne miejsce dla wszystkich miłośników designu, projektowania czy nowoczesnych rozwiązań aranżacyjnych. Wystawcy mają tutaj pełne pole do popisu, więc stoiska wystawowe są pełne kreatywności i ciekawych wizji. Wśród gości są marki znane na całym świecie, a targi stały się jednymi z najpopularniejszych wnętrzarskich imprez w Europie. Można tu spotkać architektów, projektantów, inwestorów i wiele innych osób związanych z tematem aranżacji wnętrz. Oprócz poznawania najnowszych trendów jest to też świetna okazja do prowadzenia dyskusji na temat branży, wzięcia udziału w spotkaniach ze specjalistami czy nawiązania nowych relacji, a nawet współprac. 

Paperworld 2022 – międzynarodowe wydarzenie

Paperworld 2022 to kolejne wydarzenie na skalę międzynarodową odbywające się w Niemczech, a dokładnie we Frankfurcie nad Menem. Stoiska targowe wypełnione są tu papierem, urządzeniami oraz artykułami biurowymi, szkolnymi czy piśmienniczymi, a także produktami do pakowania i zdobienia. Wydarzenie odwiedzają największe marki z branży papierniczej, a wśród gości są artyści, hobbyści i oczywiście branżyści z całego świata. To dobre miejsce, żeby zaczerpnąć inspiracji w kwestii wyposażania biur czy stosowania nowoczesnych rozwiązań. 

Na kolejną edycję zaplanowana jest spora ilość wystaw, wywiadów, a przede wszystkim tysiące stoisk targowych, wypełnionych akcesoriami. 

Zainteresowany wystawieniem się na targach? Sprawdź ofertę Love Exhibitions Consulting

Jeżeli w zbliżającym się sezonie planujesz być wystawcą na jednych z zaplanowanych targów, to zachęcamy do współpracy. Jesteśmy profesjonalną firmą budującą stoiska targowe, które wyróżniają się na wydarzeniach organizowanych w Polsce, Niemczech, jak i innych krajach na całym świecie. Oferujemy zarówno kreatywnie zaprojektowane stoiska wystawowe, jak i pełną organizację udziału w evencie. Przygotowujemy długoterminową strategię wystawienniczą, dbamy o identyfikację wizualną, pomagamy w organizacji podróży, transportu eksponatów oraz jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. Zapraszamy!