targi-projektowanie

Targi w Dubaju – dlaczego warto się tam wystawić?

Dubaj to jedna ze światowych stolic konferencji, spotkań biznesowych oraz promocyjnych imprez branżowych. Warto mieć na uwadze to, że każdym z prestiżowych eventów jest również miejsce dla polskich przedsiębiorców. W dzisiejszym poradniku przedstawiamy kalendarz wydarzeń zaplanowanych na 2022 rok. Prezentujemy także rolę, jaką na targach odgrywa profesjonalna budowa i aranżacja stoisk targowych. Zapraszamy do lektury!

Dubaj – miasto prestiżowych wydarzeń

Dubaj – znajdujący się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich – to jedno z najszybciej rozwijających się miast na świecie. W ciągu ostatnich trzydziestu lat liczba jego mieszkańców niemal potroiła się, a jego powierzchnia zwiększyła aż o 1700%. Choć Dubaj od wielu lat stanowi jeden z najpopularniejszych celów podróży turystycznych, w ostatnich latach stał się także globalnym centrum spotkań biznesowych oraz imprez wystawienniczych. Ułatwienia formalne, rozwinięta baza hotelowa oraz doskonałe połączenia lotnicze sprzyjają niemal nieograniczonemu przepływowi ludności. Duże znaczenie ma także sprzyjający klimat podzwrotnikowy, umożliwiający komfortowe organizowanie eventów przez większą część roku.

Poznaj korzyści z wystawienia się na międzynarodowych targach

Każda impreza branżowa stanowi znakomitą okazję do tego, by skutecznie wypromować swój produkt i nawiązać nowe kontakty biznesowe. Organizacja stoiska targowego na wystawach o zasięgu międzynarodowym pozwala dotrzeć do ogromnej liczby potencjalnych użytkowników oraz bezpośrednio „podpatrywać” liderów z branży. To szansa na zwiększenie prestiżu firmy, a także wymiany pomysłów i doświadczeń z najlepszymi w danym obszarze działalności.

Kalendarz wydarzeń 2022 – sprawdź, gdzie trzeba się pokazać!

Jak już wspomnieliśmy w jednym z poprzednich punktów, konferencje, wystawy, spotkania biznesowe odbywają się w Dubaju przez większą część roku. W poniższej tabeli prezentujemy uporządkowany chronologicznie kalendarz wybranych przez nas imprez targowych zaplanowanych tym mieście w 2022 roku. 

Termin eventu Nazwa
1-3.02.2022 Międzynarodowa Konferencja Stomatologiczna ZEA i Arabska Wystawa Stomatologiczna – AEEDC Dubai
13-17.02.2022 Gulfood Exhibition
22-24.02.2022 Międzynarodowa Konferencja i Wystawa Farmaceutyków i Technologii w Dubaju – DUPHAT
27.02.-1.03.2022 Światowa Konferencja i Wystawa Dermatologiczna i Laserowa w Dubaju – Dubai Derma
7-9.03.2022 Middle East Energy
8-11.05.2022 Arabian Travel Market Exhibition
24-26.05.2022 INDEX
14-16.06.2022 Middle East Coatings Show
15-17.11.2022 GESS Dubai

Wszystkie wydarzenia odbędą się w Dubai World Trade Center – 39-piętrowym kompleksie biznesowym, jednym z bardziej prestiżowych miejsc w Dubaju. 

W czym może pomóc Ci Love Exhibitions Consulting?

Uczestnictwo w międzynarodowej imprezie targowej do duże wyzwanie, zwłaszcza dla mało doświadczonych przedsiębiorców. Organizacja stoiska na targach w Dubaju (lub w innym egzotycznym miejscu) wymaga znajomości panujących tam zwyczajów, obyczajów i wymogów prawnych. Jednym z najważniejszych, a zarazem najtrudniejszych zadań jest efektowna aranżacja standu, który będzie w stanie sprostać wzmożonej, światowej konkurencji.

Love Exhibition Consulting to profesjonalna firma budująca stoiska targowe, której oferta dotyczy dowolnej lokalizacji na świecie. Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, montażu i organizacji przestrzeni wystawowych, które odniosły sukces na targach m.in. w Europie, Chinach, Rosji oraz ZEA. W zakresie naszych usług znajduje się także bieżąca obsługa techniczna i marketingowa wystawy, obejmująca między innymi:

  • przygotowanie nagłośnienia na stanowisku przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu RTV do streamingu,
  • zapewnienie gadżetów reklamowych dla odwiedzających,
  • dekoracje kwiatowe,
  • catering, hostessy, usługi baristów.

Na życzenie klienta producent stoisk targowych Love Exhibition Consulting oferuje również wsparcie w zakresie transportu, zamówienia powierzchni oraz bieżącego kontaktu z organizatorem wystawy.

Poszukujesz kreatywnych rozwiązań dla swojej firmy?

Międzynarodowe targi branżowe to doskonała okazja na wypromowanie przedsiębiorstwa – zarówno wśród potencjalnych klientów, jak i partnerów biznesowych. Profesjonalne firmy targowe stanowią znakomite wsparcie w zakresie projektowania, budowy i obsługi stoiska. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i dotychczasowymi realizacjami Love Exhibitions Consulting i zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem.