slide 1
slide 1
slide 1
slide 1
slide 1
Image Slide 2
Design and implementation of exhibition strategies
Image Slide 2
International projects
Image Slide 2
Worldwide network
Image Slide 2
Experience and global recommendations
Image Slide 2
Brand communication

Wynajem stanowisk wyspowych

W naszej pracy cenimy sobie oryginalność, dlatego nie powielamy już raz zrealizowanych pomysłów. Każdy projekt tworzymy od nowa, w porozumieniu z klientem, słuchając jego sugestii i odpowiadając na jego oczekiwania i potrzeby. Dzięki temu każde stoisko wyspowe, z którym jedzie na targi, jest unikalne i niepowtarzalne. Współpraca z nami nie ogranicza się do przygotowania projektu i montażu stanowiska. Oferujemy naszym partnerom kompleksową obsługę nie tylko przed targami, ale również podczas trwania imprezy.
Wynajem stanowisk wyspowych

Oryginalne stoiska wyspowe

Nasze realizacje charakteryzują się nowoczesnym, eleganckim designem i wysoką jakością wykonania. Staramy się, aby przygotowywane przez nas stoiska wyspowe przykuwały uwagę odwiedzających i na długo zapadały im w pamięć. W tym celu wykorzystujemy:
W zależności od potrzeb zamawiającego korzystamy również z pracy baristów, barmanów, hostess i animatorów, którzy czynią stoisko wyspowe atrakcyjniejszym i bardziej zauważalnym. Każdą strategię wystawienniczą tworzymy w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w branży oraz indywidualne oczekiwania klienta.

Klient w centrum uwagi

Tworząc indywidualne projekty stoisk wyspowych do wynajęcia na czas targów, skupiamy się na jak najlepszym pokazaniu marki klienta. Przed rozpoczęciem prac zapoznajemy się z całą identyfikacją wizualną firmy, by dobrać jak najlepsze metody promocji wysp w centrach handlowych. Chodzi nam o to, by cały projekt był spójny i jak najlepiej odzwierciedlał założenia komunikacyjne klienta. Dopiero poznając historię i misję przedsiębiorstwa oraz założenia, jakie przyświecają jego działaniu, możemy dopasować rozwiązania w budowaniu stoiska. Takie działania pozwalają skutecznie budować świadomość marki u odbiorców i tym samym pozyskiwać nowych klientów dla naszego partnera.

Realizacje na targach w całym świecie

Współpracujemy z wystawcami biorącymi udział w największych targach zarówno w Polsce, jak i za granicą, zdobywając przy tym rozliczne nagrody za projekt i wykonanie. W skład naszej firmy wchodzą najlepsi projektanci, architekci i konstruktorzy z wieloletnim doświadczeniem w branży wystawienniczej. Wielokrotnie mieliśmy okazję budować stoiska targowe w najróżniejszej konfiguracji oraz wyspy handlowe na międzynarodowych imprezach w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Holandii, ale również w Chinach, Rosji, RPA czy Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Zawsze chętnie podejmujemy wyzwanie, jakim jest organizacja stanowiska za granicą. Pomagamy naszym klientom w rezerwacji powierzchni, transporcie eksponatów w miejsce docelowe oraz pozostajemy w stałym, bieżącym kontakcie z organizatorami imprez.