We design your exhibition goals
We create your brand at the fair
We love exhibitions!
Slider

Zabudowa stanowiska targowego

Jesteśmy doświadczonym producentem i projektantem stoisk targowych, od wielu lat działającym w branży wystawienniczej. W swojej pracy staramy się jak najlepiej odpowiadać na oczekiwania naszych klientów, przygotowując nie tylko projekt i zabudowę stanowiska, ale również kompleksową obsługę marketingową. Oferujemy montaż i demontaż na najwyższym poziomie. Wyróżnia nas fachowe doradztwo, które możemy zapewnić naszym klientom na każdym etapie obsługi, od rysunku technicznego po dopracowanie wszystkich innych detali.

Oryginalne i nowoczesne stoiska targowe

W naszej działalności bardzo cenimy sobie zaufanie naszych klientów. Dlatego projektów zabudowy stoisk targowych nie wykonujemy na szybko, bez uprzedniej, gruntownej analizy, lecz stawiamy na jakość i nie pomijamy żadnego kroku. Podejmując z nami współpracę, kontrahent może liczyć na pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie naszego zespołu w zrealizowanie jego oczekiwań na najwyższym poziomie. Oferowana przez nas kompleksowa obsługa zawiera:
  • przygotowanie szczegółowego projektu stanowiska - od rysunków technicznych, z uwzględnieniem wymogów miejsca docelowego i zasad bezpieczeństwa, po realistyczną wizualizację,
  • pomoc w rezerwacji powierzchni wystawienniczej i bieżący kontakt z organizatorem imprezy,
  • transport i profesjonalną zabudowę stoiska targowego,
  • pełną obsługę techniczną podczas trwania targów, łącznie z obsługą multimedialną i nagłośnieniem,
  • przygotowanie materiałów promocyjnych i gadżetów dla odwiedzających, dekoracji, organizacja cateringu, hostess itp.
Oryginalny, nowoczesny wygląd oraz efektowne oświetlenie i odpowiednio wyeksponowane logo klienta sprawiają, że zabudowa targowa przykuwa uwagę i przyciąga do stanowiska przedstawicieli grupy docelowej. Mamy doświadczenie w projektowaniu stoisk handlowych dla różnych branż, takich jak kosmetyczna, medyczna, ale również fotowoltaiczna, energetyczna czy oświetleniowa. Dzięki temu wiemy, jak skutecznie promować markę naszego klienta podczas targów.

Prestiżowe imprezy na całym świecie

Nasze projekty realizujemy nie tylko na terenie całej Polski, ale również na dużych zagranicznych imprezach. W naszym portfolio znajdują się zabudowy targowe przygotowywane na wydarzenia wystawiennicze między innymi w Chinach, Rosji czy Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz w krajach europejskich. Na życzenie klienta pomagamy zorganizować transport eksponatów w miejsce przeznaczenia, organizujemy pobyt, zakwaterowanie, towarzyszymy naszym zleceniodawcom również podczas trwania targów. Oprócz tego pozostajemy w stałym kontakcie z organizatorami. Jest to szczególnie ważne, jeśli klient nie zna lokalnych zwyczajów albo jedzie w dane miejsce pierwszy raz.