slide 1
slide 1
slide 1
slide 1
slide 1
Image Slide 2
Design and implementation of exhibition strategies
Image Slide 2
International projects
Image Slide 2
Worldwide network
Image Slide 2
Experience and global recommendations
Image Slide 2
Brand communication

Blog

Dubaj to jeden z najważniejszych ośrodków targowych na świecie. W mieście odbywa się rocznie ponad 200 międzynarodowych targów i wystaw, które przyciągają …

Profesjonalne stoisko targowe to inwestycja, która może przynieść firmie wiele korzyści. Dobrze zaprojektowane i wykonane, pomoże w zwiększeniu świadomości marki, pozyskaniu nowych …

Międzynarodowe targi w Dubaju to znakomita okazja na promocję przedsiębiorstwa – również dla polskich przedsiębiorców. Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem wydarzeń zaplanowanym na 2022 roku oraz korzyściami z uczestnictwa w tego typu evencie.

Faza projektowania to jeden z najważniejszych etapów procesu kreacji stoiska targowego. Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi cechami profesjonalnie sporządzonego projektu wystawy oraz najnowszymi technologiami wspierającymi proces twórczy.

Każda impreza branżowa wymaga zastosowania indywidualnego podejścia. Zapraszamy do zapoznania się z poradami przygotowującymi do udziału w największych imprezach targowych na świecie – w tym Cosmoprof oraz Dubai World Dermatology and Laser Conference and Exhibition.

Profesjonalne i kreatywnie zaprojektowane stoisko targowe to znakomita wizytówka każdego przedsiębiorstwa. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi poradami w zakresie doboru kwestii z pozoru drugoplanowych – m.in. oświetlenia, logo, złoconych detali.

Przedsiębiorcy szykujący się do targów branżowych powinni zadbać o ciekawy projekt stoiska targowego. Punkt wystawienniczy powinien być kreatywny i nowoczesny. Z tego wpisu dowiesz się, na co zwrócić uwagę przy jego projektowaniu – sprawdź już teraz!

Wypełnienie stoiska targowego zielenią to świetny sposób, aby wyróżnić firmę na tle konkurencji i wpisać się w obowiązujące trendy. W tym artykule podpowiadamy, jak to zrobić. Poznaj 3 sposoby na zazielenienie punktu wystawienniczego i zainspiruj się ciekawymi projektami!

Po trudnym czasie dla branży targowej wydarzenia zaczynają wracać do kalendarza. Przygotowaliśmy propozycję trzech największych zaplanowanych eventów, które warto wziąć pod uwagę w sezonie 2021/2022. Sprawdź! 

Branie udziału w targach musi być odpowiednio zorganizowane i skupiać się na prezentacji marki oraz oferowanych produktach czy usługach. Istotnym elementem jest profesjonalne i nowoczesne stoisko targowe. Sprawdź dlaczego!

Co jest bardzo istotną rzeczą organizując indywidualne stoisko targowe? Hostessa, która reprezentuje Twoją firmę! Wychodząc naprzeciw Waszym pytaniom chcemy przedstawić Wam nasz punkt widzenia względem organizacji hostess na targi.

Wynajem stoisk targowych zaczął być dla nas zauważalny już jakiś czas temu, jednakże stale zastanawiał nas fakt, dlaczego klienci w swoich zapytaniach często się do niego odnoszą, traktując go na równi z zabudową indywidualną.