Design and implentation of exhibition strategies
International projects
Worldwide network
Experience and global recommendations
Brand communication
Slider

Blog

Branie udziału w targach musi być odpowiednio zorganizowane i skupiać się na prezentacji marki oraz oferowanych produktach czy usługach. Istotnym elementem jest profesjonalne i nowoczesne stoisko targowe. Sprawdź dlaczego!
Co jest bardzo istotną rzeczą organizując indywidualne stoisko targowe? Hostessa, która reprezentuje Twoją firmę! Wychodząc naprzeciw Waszym pytaniom chcemy przedstawić Wam nasz punkt widzenia względem organizacji hostess na targi.
Wynajem stoisk targowych zaczął być dla nas zauważalny już jakiś czas temu, jednakże stale zastanawiał nas fakt, dlaczego klienci w swoich zapytaniach często się do niego odnoszą, traktując go na równi z zabudową indywidualną.
Nową datą targów Warsaw Home & Contract oraz odbywających się równolegle Warsaw Build będzie 27-30 październik 2021 roku, a my z niecierpliwością czekamy na jesień przyszłego roku. Zapraszamy do lektury artykułu.
Ze świata organizatorów targów napłynęła do nas bardzo miła informacja, że kultowe targi 4 Design Days odbędą się 28-31 stycznia 2021 roku. 4DD to wydarzenie o coraz większym znaczeniu w środowisku architektów, wzornictwa, nieruchomości i designu.
Przygotowywanie projektów na tę konkretną imprezę jest dla nas zawsze ogromnym wyróżnieniem, nie tylko ze względu na obecność globalnych producentów marek, ale również możliwość zaobserwowania aktualnych trendów w branży. Do zobaczenia na Beautyworld Middle East 2020

ENERGETAB 2020 is coming!

ENERGETAB to nowoczesne urządzenia, aparatura i technologia dla przemysłu energetycznego oraz jedno z najważniejszych miejsc spotkań czołowych przedstawicieli branży elektrotechnicznej w Polsce. Zapraszamy Was do zobaczenia naszych realizacji na tegorocznej edycji.
We wtorek z dumą obchodziliśmy czwartą rocznicę powstania Love Exhibitions. Firmy, która tworzy stoiska targowe, oddaje za każdym razem całe nasze serce i pasję tworzenia by Wasze marki na targach były zawsze kwintesencją tego co tworzy skalę Waszego biznesu.
Kiedy już zapada decyzja o udziale firmy na konkretnych targach powstaje zasadnicze pytanie jakiego wykonawcę stoisk targowych wybrać i jak efektywnie zaprezentować swoją markę. W naszej pracy spotykamy się z wystawcami, którzy decydują się na udział w targach na rynkach, które są im zupełnie obce.