slide 1
slide 1
slide 1
slide 1
slide 1
Image Slide 2
Design and implementation of exhibition strategies
Image Slide 2
International projects
Image Slide 2
Worldwide network
Image Slide 2
Experience and global recommendations
Image Slide 2
Brand communication

Referencje

RECA

EkO - LIGHT

VIALLI DESIGN

Zaangażowanie wszystkich członków zespołu na każdym z etapów realizacji zlecenia udowadnia, iż firma Love Exhibitions Consulting Sp. z o.o. wyrasta na lidera i podnosi jakość realizacji usług na rynku zabudowy stoisk targowych na zupełnie nowy poziom.

KNELSEN POLSKA Sp. z o.o.

zobacz więcej

Love Exhibitions Consulting Sp. z o.o. to rzetelny i otwarty partner biznesowy, godny polecenia w zakresie projektowania i wykonawstwa zabudowy stoisk targowych.

HYDROPRESS

zobacz więcej

Pragniemy serdecznie polecić firmę Love Exhibitions Consulting Sp. z o.o. wszystkim wystawcom poszukującym projektu stoiska idealnego, indywidualnych rozwiązań oraz obsługa, która zawsze słucha i na każdym z etapów czuć, że klient i jego zadowolenie są wartością najważniejszą.

NACOMI

zobacz więcej

Pracując z firmą Love Exhibitions Consulting Sp. z o.o. wyraźnie dało się odczuć, że możemy korzystać z ogromnego doświadczenia tej firmy oraz, że wybierając właśnie ją nasz wizerunek oraz produkt znajdą bezpośrednie odzwierciedlenie w ilości leadów, jakie uzyskamy na targach.

iGRID TECHNOLOGY Sp. z o.o.

zobacz więcej

Polecamy Love Exhibitions Consulting jako partnera godnego zaufania i prawdziwie zaangażowanego we współpracę.

BELOS-PLP S.A.

zobacz więcej

Z nieskrywaną satysfakcją należy przyznać, że od pierwszego kontaktu współpraca z Firmą Love Exhibitions Consulting Sp. z o.o. układała się w atmosferze pełnego zrozumienia i profesjonalizmu.

Instytut Energetyki Instytut Badawczy Oddział Gdańsk

zobacz więcej

Nasza firma poszukiwała partnera, który nie tylko będzie w stanie przełożyć wszystkie nasze założenia na projekt ale również biegle odnajduje się w realiach zabudowy stoisk na rynku międzynarodowym.

Elfa Pharm Sp. z o.o. Sp.k.

zobacz więcej

LOVE EXHIBITIONS CONSULTING Sp. z o.o. responsible for building our stand for 4 Design Days in Katowice was very professional, everything was done on time and in a perfect way.

Spradling International GmbH

zobacz więcej

They conduct business in a manner that is both professional and adaptable. The talented design team offered us a starting option that was both beautiful and functional, and Magdalena handled every change that was thrown at her and delivered an exquisite product, constructed and dressed to our exact specifcations and needs.

Service Visuals LLC

zobacz więcej