slide 1
slide 1
slide 1
slide 1
slide 1
Image Slide 2
Design and implementation of exhibition strategies
Image Slide 2
International projects
Image Slide 2
Worldwide network
Image Slide 2
Experience and global recommendations
Image Slide 2
Brand communication

Nasza firma

Swoje działania koncentrujemy na tworzeniu strategii wystawienniczej o zasięgu globalnym. Oferujemy usługi na terenie Europy ale również z przyjemnością podejmujemy się wyzwań na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Rosji czy Chin.

Nasza praca opiera się na identyfikacji potrzeb klienta i doborze odpowiednich do konkretnego rynku form i narzędzi marketingowych w celu realizacji stawianych poprzez udział w targach celów.

Naszym marzeniem było stworzenie firmy, która poza nowoczesnym projektem stoiska, potrafi ująć klienta wizją wystawienniczą, stworzyć idealnie dopasowaną strategię tak aby wychodząc od nas miał poczucie, że udział jego firmy w targach jest elementem jednej spójnej całości.

Planujemy, weryfikujemy i wdrażamy projekty zgodne z najnowszymi trendami marketingowymi a zaufanie jakim obdarzają nas klienci zamieniamy w kreatywną energię do pracy nad kolejnymi projektami.

Marząc o firmie oferującej profesjonalny marketing wystawienniczy założyliśmy, że nikt nie wyjdzie od nas wyłącznie z projektem stoiska i koncepcją co zamówić… To miało być coś więcej. To 'coś’ to wizualizacja marki klienta na targach a nie elementów składowych stoiska.

wizja

To 'coś’ to pasja i fascynacja tworzeniem koncepcji na promocję, to realne przełożenie wydatków na leady.
To 'coś’ to urealnienie konkretnej koncepcji w zakupionych metrach.

zakres usług

Powierzając nam Państwa zaufanie zawsze możecie liczyć na:

know-how

Odpowiedzialność za markę klienta jest tym co kieruje naszymi działaniami, a rzetelność i terminowość wykonania jest istotnym czynnikiem sukcesu firmy, dla której pracujemy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży wystawienniczej nasza działalność ma aktualnie zasięg globalny.

Pracujemy na sukces Państwa firmy, a co za tym idzie i nasz, nie działamy szablonowo, bazujemy wyłącznie na najnowocześniejszych technologiach na rynku, wykwalifikowanych pracownikach z wieloletnim doświadczeniem w branży, a optymizm, entuzjazm i ocean kreatywności dodaje nam jedynie pewności siebie w walce o przewagę konkurencyjną naszych klientów na targach.