We design your exhibition goals
We create your brand at the fair
We love exhibitions!
Slider

Stoiska wystawiennicze

Wiele lat doświadczenia na rynku pozwala nam projektować oryginalne stoiska wystawiennicze szyte na miarę według potrzeb i oczekiwań naszego zleceniodawcy. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski, jak również za granicą. Realizacje wykonujemy kompleksowo, od projektu i rysunku technicznego przez pomoc w transporcie eksponatów po montaż stanowiska w miejscu docelowym. W swojej pracy nastawiamy się przede wszystkim na jak najlepszą promocję marki klienta podczas targów.

stoisko targowe corab

Kompleksowa promocja marki

Nowoczesne i przygotowane z dbałością o szczegóły stoisko wystawiennicze pozwala pozytywnie zaprezentować się na targach lub konferencji branżowej. Swoje realizacje tworzymy indywidualnie od początku do końca, wsłuchując się w oczekiwania i sugestie zamawiającego. Dzięki temu współpraca z nami to nie tylko projekt i montaż podobnego do wielu innych stoisk, ale przede wszystkim:

  • pełna i kompletna promocja marki dzięki odpowiedniej identyfikacji wizualnej,
  • przygotowywanie firmowych gadżetów i prezentów dla odwiedzających,
  • zaprojektowane dzięki znajomości najnowszych trendów w branży targowej, unikatowe stoisko,
  • obsługa techniczna podczas imprezy, obejmująca nagłośnienie i oświetlenie,
  • przygotowanie dekoracji, zatrudnienie hostess, baristów itp.

Nasze stoiska wystawiennicze przygotowujemy z wysokiej jakości materiałów, dbając o każdy detal. Na życzenie klienta pomagamy również w zorganizowaniu transportu eksponatów w miejsce przeznaczenia, zarezerwowaniu przestrzeni wystawienniczej oraz pozostajemy w bieżącym kontakcie z organizatorami imprezy.

Stanowiska wystawiennicze w Polsce i za granicą

Współpracujemy z wystawcami biorącymi udział w największych imprezach na terenie Polski. Budowaliśmy stoiska wystawiennicze na prestiżowych targach różnych branż w Katowicach, Warszawie, Poznaniu i innych. Oprócz tego swoje usługi świadczymy również na zagranicznych wydarzeniach na całym świecie. Do tej pory mieliśmy przyjemność pracować w dużych europejskich miastach, takich jak Berlin, Londyn czy Amsterdam, jak również na międzynarodowych targach w Chinach, Rosji oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Gdy wydarzenie odbywa się za granicą, pomagamy naszym klientom nie tylko od strony technicznej związanej z budową stoiska, ale również w zarezerwowaniu miejsca w hotelu, organizacji przelotu, a przy tym pozostajemy w stałym kontakcie z organizatorami wydarzenia. Ma to szczególne znaczenie, jeśli wystawca wybiera daną destynację po raz pierwszy. Korzystamy z naszego doświadczenia na rynku wystawienniczym i pomagamy zleceniodawcom dotrzeć do jak największej grupy odbiorców w kraju i za granicą.