slide 1
slide 1
slide 1
slide 1
slide 1
Image Slide 2
Design and implementation of exhibition strategies
Image Slide 2
International projects
Image Slide 2
Worldwide network
Image Slide 2
Experience and global recommendations
Image Slide 2
Brand communication

Stoiska wystawiennicze

Wiele lat doświadczenia na rynku pozwala nam projektować oryginalne stoiska wystawiennicze szyte na miarę według potrzeb i oczekiwań naszego zleceniodawcy. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski, jak również za granicą. Realizacje wykonujemy kompleksowo, od projektu i rysunku technicznego przez pomoc w transporcie eksponatów po montaż stanowiska w miejscu docelowym. W swojej pracy nastawiamy się przede wszystkim na jak najlepszą promocję marki klienta podczas targów.

stoisko targowe corab

Kompleksowa promocja marki

Nowoczesne i przygotowane z dbałością o szczegóły stoisko wystawiennicze pozwala pozytywnie zaprezentować się na targach lub konferencji branżowej. Swoje realizacje tworzymy indywidualnie od początku do końca, wsłuchując się w oczekiwania i sugestie zamawiającego. Dzięki temu współpraca z nami to nie tylko projekt i montaż podobnego do wielu innych stoisk, ale przede wszystkim:

Nasze stoiska wystawiennicze przygotowujemy z wysokiej jakości materiałów, dbając o każdy detal. Na życzenie klienta pomagamy również w zorganizowaniu transportu eksponatów w miejsce przeznaczenia, zarezerwowaniu przestrzeni wystawienniczej oraz pozostajemy w bieżącym kontakcie z organizatorami imprezy.

Stanowiska wystawiennicze w Polsce i za granicą

Współpracujemy z wystawcami biorącymi udział w największych imprezach na terenie Polski. Budowaliśmy stoiska wystawiennicze na prestiżowych targach różnych branż w Katowicach, Warszawie, Poznaniu i innych. Oprócz tego swoje usługi świadczymy również na zagranicznych wydarzeniach na całym świecie. Do tej pory mieliśmy przyjemność pracować w dużych europejskich miastach, takich jak Berlin, Londyn czy Amsterdam, jak również na międzynarodowych targach w Chinach, Rosji oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Gdy wydarzenie odbywa się za granicą, pomagamy naszym klientom nie tylko od strony technicznej związanej z budową stoiska, ale również w zarezerwowaniu miejsca w hotelu, organizacji przelotu, a przy tym pozostajemy w stałym kontakcie z organizatorami wydarzenia. Ma to szczególne znaczenie, jeśli wystawca wybiera daną destynację po raz pierwszy. Korzystamy z naszego doświadczenia na rynku wystawienniczym i pomagamy zleceniodawcom dotrzeć do jak największej grupy odbiorców w kraju i za granicą.