1. Home
  2. /
  3. Projektowanie i montaż stoisk...

Projektowanie i montaż stoisk targowych

Firma Love Exhibitions Consulting Sp. z o.o. działa na rynku od wielu lat, kompleksowo wykonując projekty i montaż stoisk targowych w halach wystawienniczych oraz centrach handlowych w Polsce i za granicą. Naszym klientom oferujemy kompletną obsługę, od wizji poprzez projektowanie, budowanie po organizację stoiska na targach, włączając w to pomoc w transporcie w odpowiednie miejsce. Zadowolenie i zaufanie klientów stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego oferowane przez nas projekty zawsze realizowane są na czas i wykonane ze starannością, jaką sami chcielibyśmy uzyskać dla siebie.

Jak działamy?

W naszej pracy staramy się przede wszystkim odpowiedzieć na indywidualne potrzeby każdego klienta. Projektowanie i montaż stoisk handlowych to główny profil naszej działalności, jednak każdą realizację zaczynamy od kompleksowej identyfikacji oczekiwań klienta i opracowania strategii promocji jego marki podczas imprezy. Wygląd stanowiska dostosowujemy do upodobań i oczekiwań grupy docelowej. Staramy się dokładnie słuchać sugestii zamawiającego, na bieżąco wprowadzać poprawki i wychodzić naprzeciw jego oczekiwaniom, dlatego każdy wykonany przez nas projekt stoiska targowego pod jego budowę jest unikatowy i niepowtarzalny. W jego skład wchodzą:

W ramach współpracy oprócz zaprojektowania i wykonania wizualizacji miejsca do prezentacji na targach nasi klienci otrzymują również pomoc w transporcie eksponatów na miejsce targów oraz profesjonalny montaż stoisk handlowych i ich demontaż. Realizacje wykonujemy nie tylko na terenie całej Polski, ale również za granicą.

Montaż stoisk targowych na zagranicznych imprezach

W przeciągu wielu lat naszej działalności zrealizowaliśmy wiele projektów poza granicami kraju. Mieliśmy przyjemność budować stanowiska targowe na prestiżowych imprezach branżowych w całej Europie, ale również w Rosji, Chinach i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Na życzenie naszych klientów pomagamy w zorganizowaniu transportu wszystkich komponentów na miejsce. Nasza rola to przede wszystkim organizacja stoiska na targach oraz obsługa techniczna podczas imprezy, jednak prócz tego pomagamy klientom w zamówieniu powierzchni i dbamy o bieżący kontakt z organizatorem wystawy w celu ustalenia wszystkich detali. Szczególnie ważne jest to w wypadku zagranicznych imprez organizowanych w krajach o odmiennej kulturze i tradycji.

Kompleksowa strategia marketingowa

Warto pamiętać, że zaprojektowanie, budowa i montaż stoisk targowych to nie jedyne, co możemy zaoferować naszym klientom. Oprócz tego proponujemy kompleksową obsługę marketingową, obejmującą między innymi:

Współpracując z nami, klienci mogą być pewni, że proponowana przez nas obsługa będzie kompletna, a na stanowisku niczego nie zabraknie.

Centra targowe w jakich mieliśmy okazje budować stoiska to między innymi: