slide 1
slide 1
slide 1
slide 1
slide 1
Image Slide 2
Design and implementation of exhibition strategies
Image Slide 2
International projects
Image Slide 2
Worldwide network
Image Slide 2
Experience and global recommendations
Image Slide 2
Brand communication

Aranżacja profesjonalnych stoisk targowych – ekspozycje firmy targowej

Specjalnie na indywidualne życzenie klientów projektujemy i montujemy profesjonalne stoiska i ekspozycje targowe. Nasze realizacje wykonujemy kompleksowo, mając na uwadze przede wszystkim zadowolenie i zaufanie zleceniodawcy, uwzględniając jego oczekiwania i słuchając sugestii. W swojej pracy łączymy wieloletnie doświadczenie na rynku wystawienniczym oraz otwartość na pomysły klientów, dzięki czemu każda przygotowana przez nas aranżacja dla firm jest oryginalna i niepowtarzalna.

Aranżacja profesjonalnych stoisk targowych

Budowanie wizerunku marki dzięki oryginalnym aranżacjom

Najczęściej naszymi klientami są firmy biorące udział w prestiżowych imprezach branżowych zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Każdą realizację traktujemy indywidualnie, mając na uwadze perfekcyjne przedstawienie marki podczas targów oraz budowanie jej świadomości wśród grupy docelowej. Nie ograniczamy się jedynie do projektu, montażu i demontażu elementów w przestrzeni wystawienniczej. Tworzona przez nas aranżacja stoisk targowych obejmuje również:

Ekspozycje targowe tworzymy z najwyższej jakości komponentów. Dbamy o estetyczny, nowoczesny wygląd stanowiska wystawienniczego oraz indywidualne podejście, by prezentacja była jak najbardziej unikatowa. W ten sposób tworzymy jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne aranżacje stoisk dla branży kosmetycznej i medycznej, ale również fotowoltaicznej, energetycznej, budowlanej i wielu innych.

Profesjonalna stoiska - aranżacja

Co wyróżnia ekspozycje targowe budowane na zamówienie?

W codziennej działalności naszej firmy targowej postawiliśmy na oryginalność i niepowtarzalność, co wielokrotnie okazało się słusznym wyborem. Wiemy także, jak ważne jest terminowe realizowanie zamówień, co docenia wielu klientów, którzy darzą nas wieloletnim zaufaniem. Cieszymy się także wciąż nowymi rekomendacjami. Dzięki temu, że nie powielamy raz wcielonych w życie pomysłów, a każdy swój projekt tworzymy od wstępnego szkicu przez rysunki techniczne aż do montażu stoiska targowego na miejscu imprezy, możemy zagwarantować współpracującym z nami firmom:

Przy pracy wykorzystujemy zarówno nasze doświadczenie, jak i najnowsze technologie, dlatego nasze projekty zawsze współgrają z aktualnymi trendami w branży – są oryginalne i nowoczesne.

Aranżacja stoisk targowych w Polsce i za granicą

Od wielu lat współpracujemy z wystawcami na targach nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Mieliśmy okazję montować i aranżować profesjonalne stoiska targowe na prestiżowych, międzynarodowych imprezach w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Holandii, ale również w Rosji, Chinach i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Na życzenie klienta pomagamy nie tylko w zorganizowaniu transportu ekspozycji w miejsce docelowe, ale również w zarezerwowaniu przestrzeni wystawienniczej. Pozostajemy również w stałym kontakcie z organizatorami imprezy.