We design your exhibition goals
We create your brand at the fair
We love exhibitions!
Slider

Producent stanowisk targowych - cena

Nasza firma to doświadczony producent stoisk targowych działający nie tylko w całej Polsce, ale również na imprezach branżowych poza granicami naszego kraju. W naszej pracy na pierwszym miejscu stawiamy jakość usług oraz zadowolenie naszych klientów. Oferujemy kompleksowy i profesjonalny marketing wystawienniczy, obejmujący nie tylko zaprojektowanie i montaż stanowiska, ale również opracowanie strategii promocji marki, przygotowanie materiałów i gadżetów dla odwiedzających czy zorganizowanie dekoracji, cateringu i hostess.

Producent stoisk targowych

Co nas wyróżnia?

Nasze usługi staramy się opierać przede wszystkim na wsłuchiwaniu się w potrzeby naszych klientów, ponieważ ich zaufanie to dla nas największa nagroda i wyróżnienie. Jako producent do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, kierując się sugestiami i poprawkami zamawiającego oraz dostosowując projekt do jego oczekiwań czy upodobań grupy docelowej, którą ma zainteresować stoisko targowe. W naszej pracy dbamy o świadomość marki i odpowiednie wyeksponowanie oferty naszego klienta na targach. Oferujemy kompleksową obsługę obejmującą:

  • wykonanie szczegółowego projektu oraz wizualizacji stanowiska, łącznie z rysunkami technicznymi uwzględniającymi wymogi i bezpieczeństwo miejsca docelowego,
  • pomoc w organizacji transportu stoiska targowego oraz gadżetów na miejsce imprezy,
  • profesjonalny montaż i demontaż,
  • stałą obsługę techniczną podczas trwania imprezy,
  • pomoc w rezerwacji powierzchni wystawienniczej, a następnie bieżący kontakt z organizatorem targów,
  • przygotowanie dodatkowych materiałów promocyjnych, gadżetów, dekoracji itp.

Realizujemy nasze projekty również na zagranicznych wydarzeniach. Mieliśmy przyjemność montować stoiska w centrach targowych w całej Europie, jak i w Rosji, Chinach i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Chętnie podejmujemy się wyzwań takich jak organizacja i obsługa stanowiska wystawienniczego na prestiżowych imprezach marketingowych na całym świecie. Wykonujemy projekty dla różnych branż, między innymi medycznej, kosmetycznej, ale również fotowoltaicznej, oświetleniowej, energetycznej czy budowlanej.

Realne przełożenie wydatków na leady

Współpracując z naszymi klientami, skupiamy się przede wszystkim na jak najlepszej promocji ich marki. Naszą misją jest realne przełożenie budżetu klienta na pozyskane podczas targów kontakty. Nie wykonujemy naszych projektów na szybko, ale skupiamy się na indywidualnych potrzebach i oczekiwaniach zamawiającego. Korzystając z naszego doświadczenia jako producenta w branży wystawienniczej, możemy zaoferować naszym klientom fachowe doradztwo na każdym z etapów realizacji. Tym, którzy nam zaufali, gwarantujemy:
  • satysfakcjonujące przedstawienie marki potencjalnym kontrahentom,
  • obsługę multimedialną i nagłośnienie stanowiska na najwyższym poziomie,
  • profesjonalny, elegancki i nowoczesny wygląd wszystkich elementów projektu.

Wynajem zaprojektowanego i zbudowanego przez nas stoiska targowego, przekłada się na duże zainteresowanie odwiedzających na targach i realne pozyskiwanie kontaktów biznesowych oraz klientów. Nasze usługi wyceniamy indywidualnie, zgodnie z potrzebami zamawiającego, dlatego nie mamy stałej ceny za montaż, demontaż i obsługę stanowiska. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z nami.