slide 1
slide 1
slide 1
slide 1
slide 1
Image Slide 2
Design and implementation of exhibition strategies
Image Slide 2
International projects
Image Slide 2
Worldwide network
Image Slide 2
Experience and global recommendations
Image Slide 2
Brand communication

Producent stanowisk targowych - cena

Nasza firma to doświadczony wytwórca działający nie tylko w całej Polsce, ale również na imprezach branżowych poza granicami naszego kraju. W naszej pracy na pierwszym miejscu stawiamy jakość usług oraz zadowolenie naszych klientów. Jako producent stoisk targowych oferujemy kompleksowy i profesjonalny marketing wystawienniczy, obejmujący nie tylko zaprojektowanie i montaż stanowiska, ale również opracowanie strategii promocji marki, przygotowanie materiałów i gadżetów dla odwiedzających czy zorganizowanie dekoracji, cateringu i hostess. Zapewniamy atrakcyjne ceny i fachową obsługę na każdym etapie współpracy.

Producent stoisk targowych

Co nas wyróżnia?

Nasze usługi staramy się opierać przede wszystkim na wsłuchiwaniu się w potrzeby naszych klientów, ponieważ ich zaufanie to dla nas największa nagroda i wyróżnienie. Jako producent do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, kierując się sugestiami i poprawkami zamawiającego oraz dostosowując projekt do jego oczekiwań czy upodobań grupy docelowej, którą ma zainteresować stoisko targowe. W naszej pracy dbamy o świadomość marki i odpowiednie wyeksponowanie oferty naszego klienta na targach. Oferujemy kompleksową obsługę obejmującą:

Realizujemy nasze projekty również na zagranicznych wydarzeniach. Mieliśmy przyjemność montować stoiska w centrach targowych w całej Europie, jak i w Rosji, Chinach i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jako producent gwarantujemy wysoką jakość i atrakcyjne ceny świadczonych usług. Chętnie podejmujemy się wyzwań takich jak organizacja i obsługa stanowiska wystawienniczego na prestiżowych imprezach marketingowych na całym świecie. Wykonujemy projekty dla różnych branż, między innymi medycznej, kosmetycznej, ale również fotowoltaicznej, oświetleniowej, energetycznej czy budowlanej.

Realne przełożenie wydatków na leady

Współpracując z naszymi klientami, skupiamy się przede wszystkim na jak najlepszej promocji ich marki. Naszą misją jest realne przełożenie budżetu klienta na pozyskane podczas targów kontakty. Nie wykonujemy naszych projektów na szybko, ale skupiamy się na indywidualnych potrzebach i oczekiwaniach zamawiającego. Korzystając z naszego doświadczenia jako producenta stoisk targowych dla branży wystawienniczej, możemy zaoferować naszym klientom fachowe doradztwo na każdym z etapów realizacji oraz konkurencyjne ceny świadczonych usług. Tym, którzy nam zaufali, gwarantujemy:

Wynajem zaprojektowanego i zbudowanego przez nas stoiska targowego, przekłada się na duże zainteresowanie odwiedzających na targach i realne pozyskiwanie kontaktów biznesowych oraz klientów. Jako producent nasze usługi wyceniamy indywidualnie, zgodnie z potrzebami zamawiającego, dlatego nie mamy stałej ceny za montaż, demontaż i obsługę stanowiska. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z nami.

Indywidualne i spójne z wizerunkiem marki stoiska handlowe

W jaki sposób pracujemy? Pierwszym krokiem jest dokładne poznanie potrzeb i wymagań klienta oraz specyfiki prowadzonej przez niego działalności. Zebrane dane precyzyjnie analizujemy, aby móc dobrać adekwatne do konkretnej marki rozwiązania. Jako producent dostarczamy stoiska targowe, które skutecznie promują prezentowane usługi czy wyroby, pozwalają na przyciągnięcie zainteresowania osób postronnych i sprawiają atrakcyjne oraz profesjonalne wrażenie. Jednocześnie zapewniamy konkurencyjne ceny świadczonych usług.

Poza analizą specyfiki oferty klienta bierzemy pod uwagę również lokalne uwarunkowania kraju czy obszaru, na którego terenie dane wydarzenie będzie się odbywać. Działamy w sposób kompleksowy, a zarazem indywidualny, zgodnie z dokładnie opracowaną strategią. W razie potrzeby możemy zaoferować wiele usług dodatkowych, np. catering, booking noclegów czy tłumaczenia. Wysoka jakość wykonania, spójność z marką, atrakcyjna cena – każde nasze stoisko targowe wyróżnia się tymi właściwościami. Zapraszamy do współpracy!