ENERGETAB 2020 is coming!

Największe w Polsce targi energetyki i elektrotechniki nadchodzą!

ENERGETAB to nowoczesne urządzenia, aparatura i technologia dla przemysłu energetycznego oraz jedno z najważniejszych miejsc spotkań czołowych przedstawicieli branży elektrotechnicznej w Polsce.

Podczas ubiegłorocznej edycji swoje produkty zaprezentowało 726 wystawców nie tylko z Polski, ale i 25 krajów Europy, Azji i USA.

Teren targów obejmuje ponad 35 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej, zarówno w hali wielofunkcyjnej, jak i w pawilonach namiotowych oraz terenach otwartych, na których wystawcy mają możliwość ekspozycji wielkogabarytowych i ciężkich eksponatów.

Love Exhibitions na targach Energetab

Love Exhibitions Consulting realizuje projekty na terenie ZIAD i oczywiście nie możemy się doczekać kolejnych wystawców na tych targach.

W naszym portfolio możecie Państwo znaleźć realizacje stoisk dla firm takich jak: Instytut Energetyki Jednostka Centralna, Instytut Energetyki oddział Gdańsk, Belos-Plp SA, PX Manufacturing Ltd, Fabryka Przewodów Energetycznych S.A., ENSTA Sp. z o.o. czy Corab Sp.z o.o.

Targi energetyczne sprawiają nam zawsze ogromną przyjemność ponieważ odbywają się tak nie daleko naszej siedziby oraz są niezwykle różnorodne. Możemy na nich tworzyć spersonifikowane stoiska na hali oraz stoiska zewnętrzne na terenie otwartym.

Zabudowa stoisk zewnętrznych

W swojej ofercie Love Exhibitions posiada stoiska targowe zewnętrzne. W opowiedźi na zapytania przemysłu ciężkiego włącznie z prezentacją maszyn stworzyliśmy dla Państwa taką ofertę. Budowane przez nas stoiska zewnętrze odznaczają się nie tylko nietypowym charakterem ale również funkcjonalnością i bezpieczeństwem użytkowania bez których nie byłoby mowy o efektywnej prezentacji marki w plenerze.

Nasza oferta obejmuje zarówno malutkie stoiska konferencyjne ale również takie, które potrzebują zabudowy piętrowej i dodatkowych elementów wyposażenia. Każdy projekt w naszym wydaniu odznacza się detalem i kompleksowością. W swojej pracy stawiamy na nowoczesne, certyfikowane systemy. Odpowiadając na oczekiwania rynku pracujemy tylko na materiałach atestowanych, zgodnych z wymogami konkretnego organizatora targów.

Indywidualne stoiska targowe

W przeciągu ostatnich lat stworzyliśmy na targach Energetab wiele interesujących projektów induwidualnych. Pracując dla takich marek jak Belos-Plp, PX Manufacturing Ltd czy Instytut Energetyki nauczyliśmy się słuchać wymagań klienta w branży energetycznej. Naszym największym sukcesem jest takie wypromowanie marek na targach aby z każdym kolejnym rokiem wzmacniać ich prezentacje na imprezie bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów związanych przygotowaniem koncepcji stoiska zupełnie od nowa.

W Love Exhibitions planujemy, projektujemy i wdrażamy.

Zapraszamy Was do zobaczenia naszych realizacji na tegorocznej edycji w dniach 15-17 Września 2020!