„Beauty World Middle East” Dubaj

Pogoda za oknem i piękne lato zdecydowanie przywołuje nasze wspomnienia do słonecznego i kolorowego Dubaju, w którym to mieliśmy okazje budować stoiska w zeszłym roku w kwietniu na targach Beautyworld Middle East. Największych i najczęściej odwiedzanych targach międzynarodowych na Bliskim Wschodzie produktów kosmetycznych oraz perfum.

Nasze początki

Przygotowywanie projektów na tę konkretną imprezę jest dla nas zawsze ogromnym wyróżnieniem, nie tylko ze względu na obecność globalnych producentów marek, ale również możliwość zaobserwowania aktualnych trendów w branży i nowinek kosmetycznych. Dubaj to spora część naszej historii, to tutaj praktycznie wszystko się zaczęło od stoiska dla marki Nacomi. Przez ostatnie lata nasze portfolio rozbudowało się o takich klientów jak Elfa Pharm Polska, Neo Nail czy Neo Make Up.

Targi w listopadzie – stoiska targowe w Dubaju

Obecna, trudna sytuacja zmusiła organizatorów do przełożenia targów na termin listopadowy, a my mamy ogromną nadzieję, że już niebawem będziemy się mogli kolejny raz przywitać z Wami w Zjednoczonych Emiratach Arabskich na Beautyworld Middle East 2020. Wspominając ostatnie lata dzielimy się z Wami zdjęciami naszych realizacji oraz zapraszamy serdecznie nowych klientów z branży beauty do wystawienia się na tych targach.