Targi Warsaw Home & Contract oraz Warsaw Build przeniesione na rok 2021

Z przykrością przyjęliśmy informacje ze strony centrum targowego Ptak Warsaw Expo o przeniesieniu targów Warsaw Home & Contract na rok następny. Kolejna taka ciężka decyzja ze strony organizatora spowodowana pandemią oraz brakiem możliwości swobodnego przemieszczania się, jednakże świat targowy bardzo powoli wraca do normalności i nie wszystkie imprezy w Polsce zostały przeniesione co pozwala nam cały czas myśleć pozytywnie.

Nową datą targów Warsaw Home & Contract oraz odbywających się równolegle Warsaw Build, będzie 27-30 październik 2021 roku, a my z niecierpliwością czekamy na jesień przyszłego roku.

Targi Warsaw Home od czterech lat gromadzą coraz więcej miłośników nowoczesnego designu, architektury, projektantów, deweloperów czy właścicieli obiektów przemysłowych stając się niezwykle istotnym wydarzeniem w kalendarzu osób związanych zawodowo z projektowaniem i najlepszym wzornictwem.

Bloki tematyczne na targach Warsaw Home & Contract

Koncepcja imprezy Warsaw Home & Contract opiera się na sześciu strefach tematycznych, wśród których wymienić należy:

Bloki tematyczne na targach architektury – Warsaw Build

Warsaw Build, czyli targi architektury i materiałów wykończeniowych, które odbywają się w tym samym czasie podzielone są natomiast na trzy główne bloki tematyczne:

Love Exhibitions Consulting oferuje kompleksową zabudowę stoisk na tych wydarzeniach mając na uwadze najnowsze trendy w projektowaniu oraz podkreślenie wyjątkowości prezentowanych produktów czy usług na tak specyficznej oraz wymagającej wyjątkowego podejścia imprezie targowej.

Korzystając z okazji pragniemy Państwu przypomnieć nasze realizacje z 2019 roku, gdzie mieliśmy przyjemność pracować dla naszych stałych klientów – marki Kernau oraz Spradling GmbH. W przypadku Kernau zostało przed nami postawione niezwykłe zadanie – zaprojektowanie stoiska szeregowego, które nie tylko miało za zadanie prezentacje najnowszych modeli AGD i akcesoriów tej firmy, ale również będzie w swojej formie nawiązywało do aktualnych trendów panujących na rynku wystawienniczym.

Projektowanie stoisk szeregowych nie należy do najłatwiejszych zadań ze względu na tzw. ograniczoną ilość przestrzeni otwartej dla zwiedzających ale my uwielbiamy tego typu wyzwania, zwłaszcza gdy możemy włożyć całą kreatywność naszego zespołu projektowego, by stoisko prezentowało się nieszablonowo i przyciągało swoją formą jak najwięcej potencjalnych klientów.

targi-warsaw-home-contract-stoisko-kernau
Mamy nadzieję, że podobają się Państwu nasze prace i z niecierpliwością czekamy na kolejną, piątą już edycję tych niezwykłych targów.